Lucas Torreira, Galatasaray için son noktayı koydu!

Galatasaray’ın Uruguaylı yıldızı Lucas Torreira, ESPN Uruguay’da geleceğine dair oldukça çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kazanılan şampiyonluğa değinen Torreira, “Galatasaray tişörtüm hala üzerimde. Şampiyonuz ama yakında kutlamayı bitireceğim ve antrenman yapacağım. Arkadaşlarımla, kardeşlerimle antrenman yapacağım.” ifadelerini kullandı.

ANNESİNİN ÖLÜMÜ SARSTI
Annesinin ölümünün kendisini çok sarstığını söyleyen yıldız oyuncu, “Çok terapi gördüm. Annemin ölümünden sonra İspanya’dayken terapiye başladığımı hatırlıyorum. Bir anneyi kaybetmenin şoku bazen çok zor oluyor çünkü kimse bunu beklemiyor. Gerçek şu ki, bu sorunun üstesinden nasıl geleceğinizi söyleyen bir el kitabı yok…” sözlerini sarf etti.

MİLLİ TAKIM BENİ ŞAŞIRTTI
“Milli takım beni biraz şaşırttı çünkü iki Dünya Kupası ve Copa America’da oynadıktan sonra neredeyse 6 yıldır milli takımdaydım ve neredeyse her yıl çağrılırken bu kez çağrılmamak biraz şok edici, biraz zor ama hocanın kararını anlıyorum.”

GALATASARAY AVRUPA’DAKİ SON KULÜBÜM
Galatasaray’ın Avrupa’da forma giydiği son kulüp olacağını söyleyen Uruguaylı yıldız, “Boca’da oynamak için can atıyorum. Bunu tüm ruhumla istiyorum. Riquelme ile sık sık konuşuyorum. Galatasaray’da 2028 yılına kadar yeni sözleşme imzaladım. Bunun Avrupa’daki son kulübüm olacağını biliyorum ve sonrasında Boca’ya gitmek istiyorum.” sözlerini sarf etti.

Galatasaray formasıyla 2 şampiyonluk yaşayan 28 yaşındaki Lucas Torreira, geçtiğimiz sezon çıktığı 47 maçta 1 gol 3 asistlik performans göstermişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir